Home Новини Україна "ДНР" не хоче говорити з Києвом, називає Ахметова ворогом Донбасу і чекає "миротворців" від Путіна


"ДНР" не хоче говорити з Києвом, називає Ахметова ворогом Донбасу і чекає "миротворців" від Путіна

e-mail Друк PDF
"Ні про які гуманітарних коридорах не може бути й мови, поки не буде введений миротворчий контингент. Необхідний перший крок - вивести жінок і дітей, щоб припинили гинути люди похилого віку, які не зможуть за себе постояти", - сказав Пушилін на прес-конференції в п'ятницю в Москві, відповідаючи на запитання про його ставлення до мирного плану президента України Петра Порошенка.

За його словами, для цього "необхідний миротворчий контингент, який забезпечить ці коридори, надходження гуманітарної допомоги - елементарної їжі і води".

Пушілін зазначив, що гуманітарна допомога з боку Росії не пропускається через кордон під різними приводами.

"Є ряд свідчень того, що інсулін просто пропадав", - сказав він.

Переговори з українською владою вести недоцільно, але самопроголошена Донецька народна республіка готова до них приступити тільки в присутності посередників, заявив Пушілін.

"Змушений констатувати такий факт, що товариш Порошенко не контролює ситуацію. Розмовляти про щось з тими людьми, які є пособниками протиправних дій, було б злочинно. І недоцільно, бо треба розмовляти з людьми, які приймають рішення. А він заявляє про гуманітарних коридорах, а розстрілюються люди. Зараз вважаю це неправильним, якщо такі розмови відбудуться, то тільки в присутності посередників ", - сказав Пушилін

"Посередники - це Російська Федерація та міжнародні організації. Це можуть бути представники ООН і ОБСЄ та будь-які інші. Ми абсолютно тільки лише" за ", якщо вони будуть виступати в ролі посередників і в ролі гарантів", - пояснив Пушілін.

Також, лідерка терористів так званої "Донецької народної республіки" в Москві оголосив українського бізнесмена Рената Ахметова ворогом Донбасу. Як передає власний кореспондент УНІАН у РФ, про це Пушілін сказав на прес-конференції в Москві.

"Рінат Ахметов в якийсь період часу міг стати героєм Донбасу, але став його ворогом, він підтримує київський режим, він фактично підтримує агресію по відношенню до його народу, тому стосовно нього зараз вкрай негативне", - сказав Пушилін.

При цьому він заявив, що ДНР не готовий вести переговори з владою України без посередництва Росії або будь-яких міжнародних організацій.

Також Пушілін повідомив звертається до російських політиків за консультаціями, але поки "ДН" ще не визнали " як республіку, яка відбулася ".

Пушілін додав, що "ДНР" продовжує просити влади РФ ввести "миротворців", але поки офіційної відповіді немає.

За словами Пушиліна, він зустрівся з послом невизнаної республіки Південна Осетія і передав звернення про визнання "ДНР".

Пушилін повідомив, що перебуває в Москві з 11 червня, але не готовий повідомляти про дату повернення в Україну, оскільки побоюється, що його "зустрічатимуть". При цьому він упевнений, що "Путін не зіллє Донбас"

"Я налаштований оптимістично, свого часу говорили, що Путін« зливає »Сирію, але його не бомбили, свого часу говорили, що Путін" зливає "Крим, але він зараз у складі РФ. Зараз багато злі язики кажуть, що Путін" зливає "Донбас, я б не поспішав з такою заявою", - сказав він.

Нагадаємо, 10 червня самопроголошеному "прем'єр-міністру" так званої "Донецької народної республіки" Пушиліну повідомлено про підозру у створенні терористичної організації і здійсненні дій, спрямованих на повалення конституційного ладу і захоплення державної влади, а також зміни меж території та державного кордону України.

2 травня Пушілін був оголошений в розшук і за клопотанням прокуратури судом надано дозвіл на його затримання з метою розгляду питання про застосування запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою.

18 червня о інтерв'ю російському телеканалу "Дощ" Пушилін відкинув мирний план президента України Петра Порошенка.
Джерело: http://www.newsru.ua/ 

 
Loading...
Share on Myspace

Годовая отчетность


Orphus