Home Новини Вибори 2012

Вибори 2012

Експерти: справжнє обличчя українського режиму проявилося після виборів

Фальсифікаціями та порушеннями підрахунку голосів після виборів українська влада виявила своє справжнє обличчя. Про це у своїй статті пишуть експерти іспанського аналітичного центру FRIDE, Наталя Шаповалова і Балаш Ярабік.
«Нещодавні українські парламентські вибори виявили два обличчя нинішнього правлячого класу. Перше обличчя забезпечило мирний та спокійний день виборів, таким чином, зробивши приємно Заходу. Результати виборів за партійними списками в основному збіглися з шістьма екзит-полами, які показали українські телеканали. Перша реакція міжнародних спостерігачів була холодною, але не руйнівною. Бюро з демократичних інститутів і прав людини ОБСЄ назвало виборчу кампанію несправедливою, вказавши на відсутність рівного ігрового поля, але позитивно оцінивши голосування і процес підрахунку», - зазначають експерти.
«Друге і справжнє обличчя українського режиму проявилося після виборів. На десятках округів кандидати від Партії регіонів Януковича спробували змінити результати виборів будь-якими можливими засобами: від затримки підрахунку голосів до анулювання виборів через судові рішення та використання міліції, щоб вигнати спостерігачів, журналістів та прибічників, щоб приховати фальсифікації виборів. У той час як центральні органи влади просто спостерігали, єдиним урядовим чиновником, який відреагував, став прем’єр-міністр Микола Азаров, котрий заявив, що влада не має стосунку до проблемного підрахунку голосів», - додають вони. 
Джерело: Тиждень.ua

 

Виборча кампанія-2012 була найдорожчою, – експерти

Гроші, витрачені на політичну рекламу 2012 року, мають шанси стати найбільшими в історії України. Це підтверджують результати моніторингу політичної реклами у ЗМІ, що проводився комітетом «Рівність можливостей».
 Як повідомляє сайт громадянської мережі «Опора», про це сьогодні повідомив голова комітету Олександр Чекмишев.
«За звітний період  загальна вартість реклами суб’єктів моніторингу в друкованих ЗМІ Донецька, Ужгорода та Києва сягнула 185 059,90 гривень. До цього слід також додати витрати на...

ЦИК зарегистрировала 2/3 депутатов

Центральная избирательная комиссия зарегистрировала еще 45 народных депутатов, в том числе 16 депутатов, избранных по избирательным партийным спискам, и 29 - в одномандатных избирательных округах.
Как передает корреспондент УНИАН, соответствующее решение принято на заседании ЦИК.
В частности, зарегистрированы 2 народные депутаты по избирательному списку Партии регионов, 10 - ВО "Батькивщина" и 4 - ВО "Свобода". ЦИК зарегистрировала также 8 народных депутатов, избранных от Партии регионов в одноман...

Порушення свободи мирних зібрань під час виборчого процесу

23 листопада в інформаційному агентстві УНІАН відбулась прес-конференція на тему «Порушення свободи мирних зібрань під час виборчого процесу». Захід був організований активістами та експертами Всеукраїнської ініціативи «За мирний протест!», що об’єднує понад 18 громадських організацій України.
За словами керівника Iніціативи «За мирний протест!», правозахисника Володимира Чемериса, під час парламентських виборів 2012 року в Україні відбулися системні порушення свободи мирних зібрань. Право на мир...

Литвин раскритиковал проект изменений в закон о выборах

Спикер Владимир Литвин критикует проект изменений в закон о выборах, зарегистрированный в парламенте.
Об этом он написал, отвечая на вопросы в Facebook.
При этом он не уточнил, о каком из четырех проектов идет речь, однако можно предположит, что речь идет о проекте Александра Козуба.
"Если будет продавлен Закон о внесении изменений в действующий Закон о выборах, это несет угрозу как вскрытие ящика Пандоры", - уверен Литвин.
"Поскольку окружные и Центральная избирательные комиссии не сподобились уста...
Сторінка 2 з 6
Loading...

Годовая отчетность


Orphus