Home Новини Акціі протесту У метро Москви люди заклеїли собі рота стрічками "Мій голос вкрали"


У метро Москви люди заклеїли собі рота стрічками "Мій голос вкрали"

e-mail Друк PDF
У московському метро пройшла акція "Мій голос вкрали"
На центральних станціях московського метро пройшов флешмоб проти фальсифікації результатів виборів до Держдуми.

Молодь заклеїла собі рота білими стрічками з написами на кшталт "Вони вкрали наші голоси", "Поверніть мені голос", "Більше мовчати не можна".

Акція розпочалася ввечері 21 грудня на станції метро "Охотний ряд".

Рівно о 20:00 всі молоді люди, як по сигналу, заклеїли собі роти наклейками "Більше мовчати не можна", "Коли голос вкрадений - життя завмирає" тощо.

Як повідомив телеканал "Дощ", співробітники поліції попросили всіх учасників акції розійтися, і вже через хвилину люди розбилися на групи чисельність до 5 осіб та із заклеєними ротами роз'їхалися по різних маршрутах підземки.

О 21:00 учасники з'їхалися на станція "Пушкінська площа" і почали аплодувати - цим акція і завершилася.

Акція готувалася через соціальну мережу "ВКонтакте". Кожній людині видавався спеціальний конверт, у ньому описувалися всі правила, а також маршрут слідування. За словами одного з учасників, вони "прокотилися напевно, по 7-5 станцій, і при цьому нікому не можна було розмовляти".

Нагадаємо, мітинги на захист чесних виборів почалися в Москві 5 грудня. На першій же демонстрації були затримані опозиційні лідери Олексій Навальний та Ілля Яшин.

Найбільш масштабна акція відбулася на Болотяній площі 10 грудня. За оцінками організаторів, на ній зібралися до 100 тисяч людей.

Черговий узгоджений мітинг "За чесні вибори" пройде 24 грудня на проспекті Академіка Сахарова.
ТСН
 
Loading...
Share on Myspace

Годовая отчетность


Orphus