Харківський боксер виграв міжнародний турнір

Турнір відбувся у Литві.

Чемпіоном боксерського турніру став Айдер Абдураімов.

У вихідні у місті Каунас (Литва) відбувся Міжнародний турнір із боксу імені Альгірдаса Шоцикаса. Від Харківської області в турнірі взяли участь у складі збірної України четверо боксерів, троє з них отримали нагороди. Про це повідомили в управлінні у справах молоді та спорту Харківської обласної військової адміністрації.

Золоту медаль здобув Айдер Абдураімов, який виступав у ваговій категорії 57 кілограмів. Дві бронзові медалі дісталися спортсменам Богдану Толмачову та Кирилу Стоянчеву з вагою 86 і 92 кілограми відповідно.

Усього збірна України завоювала 13 нагород, а також посіла перше місце у загальнокомандному заліку серед 17 країн, які брали участь у змаганнях.

Зазначимо, міжнародний турнір із боксу імені Альгірдаса Шоцикаса проходить щорічно в Литві. Цьогоріч це був 27-й турнір.

Як писав KharkovNEWS.info, у лютому 2023 року харківський боксер Олександр Гвоздик провів перший бій після трирічної перерви. Він здобув перемогу у бою проти мексиканця Жозуе Обандо.