У Донецькій області загинув стрілець із Харківщини

Альберт Спірюгов отримав смертельне поранення на Бахмутському напрямку.

У Альберта Спірюгова залишилася дружина й дві доньки.

17 березня на Бахмутському напрямку загинув військовий із селища Борова (Ізюмський район) Альберт Спірюгов. Йому було 53 роки. Про це повідомили у Борівській селищній раді.

«Борівчани знали Альберта Спірюгова як надзвичайно добру, світлу, порядну людину, — зазначили у селищні раді. — Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким Героя. Розділяємо скорботний біль непоправної втрати».

За інформацією Борівської селищної ради, Альберт Спірюгов більшу частину життя присвятив військовій справі. Закінчив Київське вище інженерне радіотехнічне училище протиповітряної оборони. Потім служив у різних військових частинах, у тому числі в селищі Борова. У 2010 році його звільнили у запас.

Після цього Альберт Спірюгов улаштувався на залізницю. З початком повномасштабного вторгнення Росії повернувся до Збройних сил України. Служив командиром стрілецького взводу стрілецької роти стрілецького батальйону, капітаном. У захисника залишилася дружина та дві доньки.

Альберт Спірюгов. Фото: Борівська селищна рада

Як писав KharkovNEWS.info, у місті Бахмут загинув випускник Військового інституту танкових військ Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут», командир роти 93-ї окремої механізованої бригади «Холодний Яр» Олександр Басалига з позивним Монгол.

Джерело

Новости Харькова