Депутат Харківської облради хоче скласти повноваження: чому

Із відповідною заявою звернувся Володимир Скоробагач.

Ухвалити рішення про дострокове припинення депутатських повноважень Володимиром Скоробагачем мають депутати на сесії Харківської обласної ради. Вона має відбутися до кінця 2022 року.

Депутат Харківської обласної ради Володимир Скоробагач (обирався від «Опозиційної платформи — За життя») хоче скласти депутатські повноваження. З відповідною заявою він звернувся до Харківської обласної ради. Про це стало відомо з проєктів рішень Харківської облради.

«Враховуючи особисту заяву депутата Харківської обласної ради Скоробагача Володимира Івановича про складення ним депутатських повноважень, підготовлено для розгляду на сесії обласної ради проєкт рішення обласної ради «Про дострокове припинення повноважень депутата обласної ради VІІІ скликання Скоробагача В.І.», яким пропонується достроково припинити повноваження депутата Харківської обласної ради VІІІ скликання Скоробагача Володимира Івановича, обраного депутатом обласної ради за виборчим списком Харківської регіональної організації політичної партії «Опозиційна платформа — За життя», — сказано у пояснювальній записці.

Володимир Скоробагач пояснив KharkovNEWS.info, чому вирішив скласти повноваження. Він нібито ображений на керівництво обласної ради.

«Не розумію деяких речей. Колегу-депутата виставляють наче ганчірку, рішення, які приймаються в один бік. Ставлення до депутатів. Коли я був у президії, кожного чули. У нас була відповідальність», — сказав Скоробагач.

За його словами, він говорив не про Райніна, якого позбавили звання почесного громадянина Харківщини. Бажання скласти мандат Скоробагач не пов’язує з голосуванням щодо театру ім. Пушкіна.

«Тут у мене неоднозначна думка. Я прихильник того, що треба дослухатися до людей, що скажуть спеціалісти, харків’яни. А зараз говорять на емоціях. Усіх, як говорять, не задовольниш. Треба вийти на спільну точку зору. Треба враховувати думку мера, політиків, діячів», — сказав Скоробагач.

У разі ухвалення рішення про припинення Скоробагачем депутатських повноважень потрібно буде знайти йому заміну. Рішення направлять до Харківської обласної територіальної виборчої комісії.

Зазначимо, дата сесії Харківської обласної ради поки невідома — розпорядження голови ще не підписано. За інформацією пресслужби облради, сесію проведуть до кінця року.

Нагадаємо, 17 серпня видання «Українська правда» оприлюднило розслідування про українських олігархів та нардепів, що відпочивають у Монако, Монте-Карло та Ніцці, коли в Україні триває війна. Серед них — Столар, Абрамович, Суркіс, дружина Ярославського Марина. Помітили на елітному курорті й автівки, що належать депутатці Харківської міськради Марії Скоробагач та мікроавтобус, який возив її батька, депутата обласної ради Володимира Скоробагача. 

Після публікації розслідування про нардепів та олігархів, які відпочивають у Франції під час війни в Україні, Державне бюро розслідувань розпочало розслідування за цим фактом.

 

Джерело

Новости Харькова