У Харкові подрібнять 20 000 ялинок 

Подрібнені ялинки використовуватимуть для опалення.

У Харкові пройшла акція «Знайди хвилинку — здай ялинку».

Під час акції харків’яни здавали новорічні ялинки у спеціально відведені місця, а не виносили в контейнери для побутових відходів. Ялинки звезли на підприємство, де подрібнюють на дробарках. Усього планується подрібнити близько 20 000 ялинок. Про це повідомили у Харківській міській раді з посиланням на комунальне підприємство «Комплекс з вивозу побутових відходів».

«Цього року планується переробити близько 20 тисяч ялинок. Після подрібнення матеріал використовується самим підприємством для опалення ремонтних боксів та, за заявками, надається харків’янам для використання у городництві чи інших потреб у господарстві», — розповіли у міськраді з посиланням на заступника директора з організаційних питань КП «КВПВ» Артема Семикопенка.

Зазначимо, у січні 2022 року харків’яни здали комунальному підприємству «Комплекс з вивозу побутових відходів» 30 000 ялинок для подрібнення. У 2021 році було вивезено та перероблено 60 000 новорічних дерев, у 2020-му — 100 000.

Як писав KharkovNEWS.info, акція «Знайди хвилинку — віднеси ялинку» тривала з 21 січня. Харків’яни можуть залишити заявку у КП «КВПВ» та отримати перероблені ялинки.

Джерело

Новости Харькова