Коригувальницю вогню по Харкову знов взяли під варту

Жінка перебуватиме в ізоляторі до 19 лютого без права внесення застави.

Таким чином 6 січня Харківський апеляційний суд задовольнив апеляційну скаргу обласної прокуратури.

Дар’ю Кригіну обвинувачують у передачі окупантам координат дислокації української армії та критичної інфраструктури Харкова.

Нагадаємо, уродженка м. Антрацит Луганської області, яке з 2014 року окуповано російськими військовими, під час повномасштабного вторгнення приїхала до Харкова.

«За завданням російських кураторів вона передавала їм інформацію про розташування українських військових та техніки», — повідомили в Харківській обласній прокуратурі. 

За координатами, які надала Кригіна, російські окупанти скоригували вогонь по об’єктах у центрі Харкова. Внаслідок цих обстрілів були загиблі та поранені.

22 грудня 2022 року суддя Дзержинського районного суду Харкова Людмила Рибальченко продовжила строк тримання обвинуваченої під вартою та водночас визначила заставу в сумі 496,2 тис. грн. 23 грудня Дар’я Кригіна вийшла зі слідчого ізолятора. Цю ухвалу в апеляції оскаржила обласна прокуратура. 

Харківський апеляційний суд залишив під вартою Кригіну. Фото: Харківська обласна прокуратура

Прокурори у суді зазначили, що «обвинувачена може залишити підконтрольну Україні територію, використовуючи сталі зв’язки з особами, які перебувають на тимчасово окупованих територіях, з метою переховування від правосуддя та уникнення кримінальної відповідальності».

 

 

Джерело

Новости Харькова