ХОВА не забороняла культурні заходи для всіх

Через розпорядження Ради оборони актори грають у дворах театрів.

Харківська обласна військова адміністрація пояснила, що не могла заборонити будь-які заходи у тих закладах, які їй не підпорядковуються. 

Це роз’яснення з’явилося за два місяці після опублікованого розпорядження про заборону культурних заходів.  

«Будь-які нормативно-правові акти, що могли б регламентувати проведення культурних заходів у непідпорядкованих облдепартаменту закладах, в ОВА відсутні. Постанова Ради оборони Харківської області від 28 березня встановлює порядок проведення подій тільки в тих закладах, які підпорядковуються обласному департаменту культури і туризму», — пише «Суспільне» з посиланням на директорку обласного департаменту масових комунікацій Ярославу Бережну.

Нагадаємо, у Харкові не працюють, навіть маючи укриття, театри. Вони змушені давати спектаклі просто неба. Рада оборони Харківської області заборонила проводити культурні заходи у всіх місцях, окрім трьох: ЄрміловЦентру, малої зали ХНАТОБу та метрополітену. Рішення ухвалили ще 28 березня, але в силу наказ вступив лише 18 квітня. 

Театрали планували скаржитися на необдумане рішення Ради оборони до Міністерства культури України та особисто президенту, а також змушені були перейти до роботи напівлегально. 

Як писав HARKIV Today, зоопарк у Харкові працює. Начальник ХОВА Олег Синєгубов вважає, що зоопарк має приймати відвідувачів.

Джерело

Новости Харькова