ДНК-експертиза підтвердила загибель в окупованому Ізюмі місцевого активіста-пластуна

Олега Єфіменка вважали зниклим безвісті.

Тіло Олега Єфіменка (Ореста) було знайдене в місці масового поховання поблизу Ізюма та опізнано за результатами аналізу ДНК.

Про це сьогодні повідомили на офіційній сторінці молодіжної організації Пласт у Facebook.

Олег Єфіменко народився і виріс на Луганщині, після 2014 року покинув окуповану росіянами частину регіону та оселився в Ізюмі. 2019 року вступив до лав Пласту, очолив Пластовий молодіжний центр Ізюмської ОТГ.

«Кожного 25 грудня Орест з дітьми приносили громаді Віфліємський вогонь з Єрусалиму… 24.02 він просто прийшов з власною зброєю до виконкому і сказав, що буде нас охороняти. Прийшов за покликом», — розповів заступник Ізюмського міського голови Володимир Мацокін.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Установлені імена 290 людей, яких ексгумували в Ізюмі

Доброволець територіальної оборони, Орест залишився в Ізюмі щоб брати участь в обороні міста. Опинився в окупації, де продовжував підпільно діяти на підтримку ЗСУ та місцевого населення.

«Забраний з власного помешкання окупантами як проукраїнський активіст, за спрямуванням місцевих проросійських колаборантів. Після чого вважався зниклим безвісти. На жаль, 28 грудня дружині Тетяні повідомили, що чоловік закатований на смерть», — повідомили в Пласті. 

В Олега залишились дружина Тетяна та донька Настя.

Як писав KharkovNEWS.info, під час окупації Ізюму вбили письменника Володимира Вакуленка. Встановити його особу вдалося завдяки ДНК-експертизі.

Джерело

Новости Харькова