У Харкові судитимуть експоліцейського, який здавав окупантам патріотів

До суду направили обвинувальний акт.

Колишній поліцейський перебуває у розшуку.

До суду направили обвинувальний акт щодо колишнього дільничного офіцера Куп’янського районного відділу поліції, який після окупації селища Шевченкове співпрацював із загарбниками. Про це повідомили у Харківській обласній прокуратурі.

Слідчі встановили, що у липні 2022 року експоліцейський добровільно написав на ім’я «главы» так званої «ВГА Харьковской области» заяву про те, що хоче влаштуватися до поліції окупантів.

Згодом чоловіка призначили «исполняющим обязанности участкового инспектора полиции отдела участковых инспекторов полиции» у Шевченковому.

Відтак званий інспектор разом з російськими окупантами відбирав техніку у місцевих фермерів і здавав загарбникам проукраїнських мешканців. За інформацією Державного бюро розслідувань, обвинувачений також здавав окупантам місцевих учасників АТО.

«За віддану роботу окупанти на початку вересня підвищили чоловіка: він став «начальником пункта полиции № 2″ у селищі Шевченкове», — розповіли у прокуратурі.

Обвинувальний акт щодо колишнього поліцейського склали за ч. 7 ст. 111-1 (колабораційна діяльність) Кримінального кодексу України. Чоловікові загрожує до 15 років ув’язнення. Його заочно судитимуть у Ленінському райсуді Харкова.

Як писав KharkovNEWS.info, колишній поліцейський під час окупації став так званим «главой администрации села Веселое». Він отримав заочну підозру.

Джерело

Новости Харькова