У ЦНАПах Харкова відновлюють послугу з реєстрації місця проживання

Послуга буде доступною із середи.

Для отримання послуги необхідно стати в електронну чергу.

Із середи 14 грудня у центрах надання адміністративних послуг Харкова знову будуть доступними послуги з реєстрації та зняття з реєстрації місця проживання або перебування. Про це повідомили в офіційному Telegram-каналі ЦНАПу Харкова.

Отримати послуги можна буде у центрах надання адмінпослуг у Харкові з понеділка по п’ятницю з 8:00 до 16:00. У суботу та неділю ЦНАПи не працюють. Для отримання послуги необхідно записатися в електронну чергу. Зробити це можна за посиланням тут або за номером телефону — 0800-304-304. 

Із собою потрібно мати документи. Перелік документів, необхідних для реєстрації місця проживання або перебування, розміщений за посиланням. Зокрема, подається заява, квитанція про сплату адміністративного збору, документ, до якого вносяться відомості про місце проживання/перебування, свідоцтво про народження, військовий квиток.

Документи, необхідні для зняття з реєстрації місця проживання або перебування, можна знайти тут. Зокрема, потрібна заява, військовий квиток, документ, до якого вносяться відомості про зняття з реєстрації місця проживання.

Як писав KharkovNEWS.info, із 6 грудня вклеїти в паспорт громадянина України фото при досягненні 25 і 45 років можна у всіх центрах надання адміністративних послуг Харкова.

Джерело

Новости Харькова