Стало відомо про загибель військового з Харківщини, який зник безвісти два роки тому

Захисника поховали в рідному Златополі.

У Златополі попрощалися із захисником, який загинув на Донбасі ще в 2024 році.

Михайло Олешко до повномасштабного вторгнення працював будівельником. Під час служби обіймав посаду старшого стрільця-оператора 1 мотопіхотного відділення 1 мотопіхотного взводу 2 мотопіхотної роти мотопіхотного батальйону військової частини А4941.

Фото: Златопільська міськрада

«Життя відважного військовослужбовця обірвалося 13 серпня 2024 року під час запеклого стрілецького бою в районі населеного пункту Гродівка Покровського району Донецької області», — повідомив мер Златополя Микола Бакшеєв.

Михайлу на момент загибелі було 42 роки.

З військовослужбовцем попрощалися 26 червня в у Храмі Ікони Божої Матері «Всецариця» у Златополі.

Автор: Ганна Ткаченко

Джерело

Новости Харькова