Жителі Харківської області повернулися з російського полону

Відбувся черговий обмін полоненими.

160 український військових повернулися з російського полону.

Усі вони були в полоні ще з 2022 року. Про це повідомив президент України Володимир Зеленський на своїх офіційних сторінках у соцмережах. 

Сьогодні з російського полону повернули військовослужбовців ЗСУ, нацгвардійців, прикордонників і бійців Державної спеціальної служби транспорту. Вони брали участь в обороні Маріуполя та «Азовсталі», а також на Донецькому, Луганському, Харківському, Запорізькому, Київському, Чернігівському та Сумському напрямках.

Серед звільнених — п’ятеро жителів Харківської області. Як повідомив начальник ХОВА Олег Синєгубов, додому їдуть військові з Харкова, Ізюма, Берестина, Савинців і Безлюдівки.

ПопереднійНаступний Автор: Ганна Ткаченко

Джерело

Новости Харькова