За інформацією: Суспільне Харків.

Герб РФ, що розміщений на фасаді колишнього консульства Росії у Харкові. Суспільне Харків
Російський герб із фасаду колишньої будівлі консульства РФ у Київському районі Харкова нині неможливо демонтувати — для цього потрібні окремі дозволи.
Про це повідомили у Telegram-каналі громадської організації "Деколонізація. Україна" із посиланням на відповідь голови Київської райадміністрації Неллі Казанжиєвої.
У документі, опублікованому в каналі ГО, мовиться, що колишня будівля російського консульства на вулиці Максиміліанівській, 22 є памʼяткою архітектури та містобудування місцевого значення. Через це на будь-які роботи в будівлі потрібен окремий дозвіл, йдеться в повідомленні.
"Інформуємо, що проведення будь-яких робіт (ремонт, реставрація, реабілітація, пристосування) на обʼєкті, що є памʼяткою містобудування та архітектури місцевого значення, регулюється Законом України «Про охорону культурної спадщини» та вимагає суворого дотримання дозвільних процедур", — мовиться у відповіді голови Київського району Харкова.
