Були у полоні з 2022 року: додому повернулися п’ятеро захисників із Харківщини в рамках обміну

За інформацією: Суспільне Харків.

Обмін полоненими 26 червня, 2026 рік. Володимир Зеленський/Telegram

26 червня 2026 року Україна та Росія провели 76-й обмін полоненими. До України повернулися 160 військових, які перебували у полоні з 2022 року. Серед звільнених з полону — п'ятеро захисників з Харківської області.

Про 26 червня повідомив начальник ОВА Олег Синєгубов.

За його даними, додому повернулися бійці з Харкова, Ізюма, Берестина, Савинців та Безлюдівки.

Обмін полоненими між Україною та Росією 26 червня 2026 року: що відомо

Під час обміну полоненими 26 червня до України повернулися 160 військових. Серед звільнених сьогодні – військовослужбовці Збройних сил України, Державної спеціальної служби транспорту, нацгвардійці та прикордонники, повідомив президент України Володимир Зеленський.

За словами президента, звільнені захисники захищали Україну в Маріуполі та на "Азовсталі", на Донецькому, Луганському, Харківському, Запорізькому, Київському, Чернігівському та Сумському напрямках.

Обмін полоненими між Україною та РФ 26 червня 2026 року. Володимир Зеленський/Telegram

У Координаційному штабі з питань поводження з військовополоненими повідомили, що серед звільнених є 115 оборонців Маріуполя. Окрім солдатів і сержантів, додому вдалося повернути 58 офіцерів.

Наймолодшому звільненому захиснику виповнилося 26 років. Найстаршому – 66.

26 червня 2026 року між Україною та Росією відбувся обмін полоненими. Володимир Зеленський/Telegram

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець заявив, що з полону повернулися сім українців, які відсвяткують день народження в червні, а двоє з них мали свято два дні тому.

Новости Харькова