Кабмін вирішив зберегти унікальний науковий об’єкт у Харкові

Об'єкт передали на баланс іншій установі.

В уряді наголосили, що об’єкт має виняткове значення для вітчизняної та світової науки.

6 січня на засіданні Кабінету міністрів України ухвалили рішення про збереження унікального наукового об’єкта — магнітодинамічного комплексу державної установи «Інститут технічних проблем магнетизму Національної академії наук України» у Харкові. Про це повідомили на Урядовому порталі.

«Таке рішення сприятиме створенню умов для проведення наукових досліджень, отримання якісних наукових результатів, досягнутих з використанням наукового об’єкта, що становить національне надбання», — розповіли в уряді.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Від Ігоря Терехова вимагають зберегти пам’ятку архітектури в центрі Харкова

Як пояснили в Кабінеті міністрів України, рішення про збереження об’єкта потрібно було ухвалити через те, що відбулася реорганізація: Інститут технічних проблем магнетизму НАН України приєднали до Інституту проблем машинобудування ім. Підгорного НАН України.

«Науковий об’єкт, що становить національне надбання «Магнітодинамічний комплекс державної установи «Інститут технічних проблем магнетизму Національної академії наук України» (місто Харків)», передано на баланс Інституту проблем машинобудування імені А. М. Підгорного Національної академії наук України», — зазначили у Кабміні.

Джерело

Новости Харькова