Харківській спортсмен виборов «золото» на міжнародному турнірі

Харків’янин Артем Коваль та одеситка Ірина Підгайна перемогли на "Bosphorus Cup".

Український дует успішно виступив на міжнародному турнірі з фігурного катання «Bosphorus Cup».

У змаганнях серед юніорів золоту медаль вибороли харківський спортсмен Артем Коваль та одеситка Ірина Підгайна, — повідомили у Федерації фігурного катання.

В танцях на льоду український дует лідирував вже після ритмічного танцю. У довільній композиції учні харківського тренера Галини Чурілової та одеського — Олени Онищенко чисто виконали усі елементи та посіли перше місце з результатом 158,59 балів у сумі за дві програми.

Друге місце було за спортсменами з Чехії (144,26 балів), а бронзову нагороду дістали турецькі фігуристи (141,75 балів).

Змагання проходили з 27 листопада по 2 грудня в Стамбулі.

Як писав KharkovNEWS.info, харків’яни завоювали медалі на чемпіонаті з акробатичного рок-н-ролу. Українці поступилися лише французьким учасникам.