У Лозовій відкрили «Дерево Надії», на якому розвісили жетони з іменами зниклих та полонених захисників: фото

За інформацією: Суспільне Харків.

Дитина вішає жетон з іменем захисника на «Дерево Надії», Лозова, 27 червня 2026 року. Сергій Зеленський Аудіоверсія Аудіоверсія матеріалу x1 0:00 / 0:00

Згенеровано з допомогою ШІ x1 0:00 / 0:00

27 червня в Лозовій на Харківщині відкрили "Дерево Надії". На його гілках рідні та близькі зниклих безвісти й полонених захисників повісили жетони з їхніми іменами.

Про це повідомив Лозівський міський голова Сергій Зеленський.

"Дерево Надії" встановили у парку "Перемога", йдеться у повідомленні.

"Сьогодні на гілках цього дерева рідні розвісили символічні жетони. На кожному з них — ім'я сина, чоловіка, батька чи брата, на яких чекають вдома. Близькі закрили замочки, а ключі залишили у себе. Вони зберігатимуть їх, щоб одного дня зняти разом з захисниками, які повернуться живими і неушкодженими", — написав міський голова.

Також на підтримку полонених та зниклих жителів громади відбувся автопробіг та захід, додав Зеленський.

У майбутньому, коли наші оборонці повернуться до рідних домівок, це місце в парку "Перемога" назавжди залишиться символом незламної пам'яті, щирої надії та безмежної поваги до тих, хто вистояв і захистив Україну.

Жетони з іменами зниклих безвісти чи полонених захисників, Лозова, 27 червня 2026 року. Сергій Зеленський

Рідні захисників вішають жетони з іменами на «Дерево Надії», Лозова, 27 червня 2026 року. Сергій Зеленський

Маленька дівчинка біля «Дерева Надії», Лозова, 27 червня 2026 року. Сергій Зеленський

26 червня 2026 року Україна та Росія провели 76-й обмін полоненими. До України повернулися 160 військових, які перебували у полоні з 2022 року. Серед звільнених з полону — п'ятеро захисників з Харківської області, повідомляв очільник ОВА Олег Синєгубов.

За його даними, додому повернулися бійці з Харкова, Ізюма, Берестина, Савинців та Безлюдівки.

Новости Харькова