Росіяни атакували АЗС у Харкові та області

У Харкові, Богодухівському та Харківському районах пошкоджені автозаправні станції.

Окупанти били по автозаправних станціях у Харкові та області.

Увечері 26 червня російський FPV-дрон вдарив по будівлі магазину на території автозаправної станції у Шевченківському районі Харкова. Зайнявся утеплювач будівлі на площі 10 кв. м, ніхто не постраждав.

Уночі безпілотники вдарили по Солоницівській громаді Харківського району.

«Влучання зафіксовано по двох автозаправних станціях. На території однієї з АЗС унаслідок удару зазнала руйнувань будівля та виникла пожежа на площі 400 кв. м. Пошкоджено 10 одиниць техніки. За іншою адресою внаслідок ворожого удару пошкоджено будівлю операторської АЗС. Пожежі не виникло», — розповіли у ДСНС Харківщини.

Як писав KharkovNEWS.info, російські ракети атакували фермерів на Харківщині. У Богодухові безпілотник влучив по району гаражів.

Автор: Марія Мирошниченко

Джерело

Новости Харькова