Ворожі ракети влучили в об’єкт критичної інфраструктури на Харківщині

Застосовуються аварійні відключення світла.

В області зафіксували два прильоти російських ракет.

«Зафіксовано два «прильоти» ворожих ракет в об‘єкт критичної інфраструктури в області. Наразі застосовуються аварійні відключення світла. На місці працюють екстрені служби», — повідомив очільник ХОВА Олег Синєгубов.

Інформацію про пошкодження уточнюють.

Комунальники відновлять світло-, водо- та теплопостачання по закінченню масштабної ракетної атаки по Україні, — повідомив Харківський міський голова Ігор Терехов. 

«Зараз йде маштабна ракетна атака по Україні, ворог цілить по об’єктах інфрастурктури. Одразу після ії закінчення всі комунальні та енергетичні служби Харкова почнуть роботу по відновленню світло-, тепло- та водопостачання міста», — розповів очільник міста. 

Мер додав, що у Харкові працює тільки наземний транспорт: «Ми задіяли схему автобусних маршрутів на випадок відключення електроенергії, які дублюють основні магістральні маршрути трамваїв та тролейбусів», — йдеться в зверненні до містян. 

Нагадаємо, у Харківській області повідомили про ракетну небезпеку. Зупинили метрополітен та наземний електротранспорт. Також деякі райони Харкова знеструмлені

 

Джерело

Новости Харькова