На війні загинув учитель із Харкова

Сергій Городов захищав Донеччину.

Сергію Городову було 33 роки.

У березні 2023 року біля міста Бахмут під час виконання бойового завдання загинув випускник Харківського національного педагогічного університету ім. Г. Сковороди Сергій Городов. Він здобував освіту на історичному факультеті і випустився у 2012 році.

Сергій Городов народився 1990 року. Після закінчення університету працював учителем географії у Харківській школі з поглибленим вивченням окремих предметів №16, захоплювався туризмом, ходив у гори.

«Учні та весь педагогічний колектив поважали, цінували та щиро любили Сергія Анатолійовича. Адже він був справжнім Вчителем від Бога. Сергій залишиться в нашій пам’яті як Людина щира, відкрита, життєрадісна. Він мав багато планів у житті, надзвичайно любив своїх рідних, близьких, друзів і рідну землю. У березні 2023 року під час виконання бойового завдання під Бахмутом, захищаючи суверенітет і територіальну цілісність України, Сергій Городов загинув. Сумна звістка про загибель Сергія невимовним болем і тугою відізвалася в серцях усіх, хто знав і любив його, для кого він був другом, товаришем, однокурсником, студентом, вчителем, побратимом. Неможливо навіть усвідомити розпач і горе його рідних», — зазначили у ХНПУ ім. Сковороди.

Допомогти родині Сергія Городова можна за номером картки: 4149 4991 5996 3782 (Городова В. А., матір).

Як писав KharkovNEWS.info, у бою біля міста Кремінна у Сєверодонецькому районі на Луганщині загинув випускник Харківського національного університету ім. В. Н. Каразіна Михайло Алєксєєнко. Йому було 29 років.

Джерело

Новости Харькова