Жителька Харківщини підшукувала жінок для зайняття проституцією

Для сексуальної експлуатації шукали жінок із важким матеріальним становищем.

Слідчі оголосили підозру 30-річній жительці Лозівського району Харківщини та 18-річній мешканці Сумської області, які підшукували жінок для зайняття проституцією.

12 січня правоохоронці викрили жінок в одній з орендованих квартир у Харкові. Про це повідомили у Харківській обласній прокуратурі.

Як установило слідство, наприкінці серпня 2022 року двоє підозрюваних розпочали пошуки жінок, які перебували у важкому матеріальному становищі, для сексуальної експлуатації. Вони обіцяли жінкам високу зарплату. Організаторки отримували від надання сексуальних послуг жінками 50%.

«Підозрювані проводили з ними «бесіди», після чого жінки погоджувались надавати платні послуги сексуального характеру. Вони розміщали оголошення про «високооплачувану роботу» та орендували квартири у Харкові та Сумах, що в подальшому ставали місцями розпусти», — розповіли в прокуратурі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Трьох харків’янок підозрюють у сутенерстві

Підозру організаторкам оголосили за ч. 2 ст. 303 (втягнення осіб у заняття проституцією, з використанням уразливого стану цих осіб, та сутенерства, в тому числі вчиненого за попередньою змовою групою осіб та повторно) Кримінального кодексу України. Вирішується питання щодо обрання підозрюваним запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

 

Джерело

Новости Харькова