




« Шановні випускники!
У місті Ізюм відбулося урочисте міське свято випускників 2026 року.
Цей день став особливим для юнаків і дівчат, які завершили навчання та отримали свідоцтва про повну загальну середню освіту.
Свято розпочалося з виконання Державного Гімну України та вшанування хвилиною мовчання пам’яті полеглих Захисників і Захисниць, а також мирних жителів, життя яких забрала війна.
Особливі емоції присутнім подарувало відеопривітання військовослужбовців 4-ї окремої важкої механізованої бригади, які побажали випускникам впевнено йти до своєї мети, здійснювати мрії та будувати майбутнє сильної й незалежної України.
Під час урочистостей найкращих випускників громади було відзначено Подяками начальника Ізюмської міської військової адміністрації та сертифікатами на грошові винагороди за високі досягнення у навчанні. Також нагороди отримали учні за активну громадянську позицію, лідерські якості та участь у житті громади. Подяками відзначили й батьків, які були надійною підтримкою своїх дітей.
Теплі слова вдячності цього дня звучали на адресу педагогів, які, попри всі виклики, продовжували навчати, підтримувати та надихати молоде покоління. Завершальним акордом свята став традиційний випускний вальс — символ прощання зі шкільними роками та початку нового життєвого етапу.
🤝 Щиро бажаємо випускникам Ізюмської громади впевненості у власних силах, нових звершень, здійснення мрій та мирного майбутнього. Нехай знання, здобуті у школі, стануть міцною основою для успішного життя, а рідне місто завжди залишається місцем, куди хочеться повертатися 🇺🇦










