
Пресслужба обласної прокуратури повідомила: відомство розпочало кримінальне провадження за статтею “розтрата майна у великих розмірах” через чотири сосни вартістю 4 млн грн, які висадили біля “Градусника” в Харкові.
“Прокурори відреагували на публікації у медіа та журналістські розслідування щодо можливого заволодіння бюджетними коштами під час закупівлі та висадки декоративних дерев у центральній частині Харкова. У матеріалах йдеться про суттєве завищення вартості хвойних насаджень, придбаних за кошти бюджету, зокрема закупівлю чотирьох сосен майже за 4 млн гривень та додаткові витрати на благоустрій прилеглої території”, – повідомили в Харківській обласній прокуратурі.
Справою зацікавилася Шевченківська окружна прокуратура Харкова. Там ініціювали внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань та порушили кримінальне провадження. Тепер слідчі перевірятимуть, чи були зловживання, коли формували вартість сосен, наскільки обґрунтовано обрали постачальника, а також чи відповідають поставлені дерева умовам договорів.
“Окрему увагу буде приділено обставинам формування очікуваної вартості закупівлі та можливому штучному завищенню ціни предмета закупівлі”, – наголосили в прокуратурі.
