Чоловік напав із ножем на поліцейських у Харкові: двоє правоохоронців дістали поранення

За інформацією: Суспільне Харків.

Шеврон поліцейського. Суспільне Харків

Чоловік напав із ножем на поліцейських у Салтівському районі Харкова. Внаслідок цього двоє правоохоронців дістали поранення.

Про це повідомили у пресслужбі поліції Харківщини.

За її даними, інцидент стався 25 червня близько 16:00.

"Під час виконання службових обов’язків поліцейські здійснювали перевірку документів громадянина. У ході спілкування чоловік почав поводитися агресивно та раптово напав на правоохоронців із ножем".

Правоохоронці затримали чоловіка. У пресслужбі поліції зазначили, що раніше затриманого вже притягали до відповідальності за різні злочини, також він перебував у розшуку за ухилення від мобілізації.

Двох поліцейських, які зазнали поранень під час затримання озброєного ножем чоловіка, ушпиталили. Їм надали всю необхідну меддопомогу, наразі стан обох правоохоронців задовільний, повідомила Суспільному речниця поліції Харківщини Людмила Прокопенко.

Новости Харькова