За інформацією: Суспільне Харків.

Ілюстративне фото. Пресслужба поліції Львівської області Аудіоверсія Аудіоверсія матеріалу x1 0:00 / 0:00

Згенеровано з допомогою ШІ x1 0:00 / 0:00
У Харкові винесли вирок пенсіонерці, яка після видачі безплатного обіду у школі в Слобідському районі забрала разом зі своїми пакетами чужий: у ньому виявилися гривні, долари, євро, прикраси з золота.
Вирок жінці зачитали 18 червня у Слобідському районному суді Харкова.
Згідно з матеріалами справи, крадіжка сталася 13 березня 2026 року: жінка, отримавши безплатне харчування, взяла пакет, який їй не належав. У пакеті, окрім документів, були:
- 23 500 гривень;
- 90 євро;
- 20 доларів;
- каблучки з золота, деякі — з діамантами;
- ланцюжки з золота;
- золотий браслет;
- кулони з золота;
- золота жіноча печатка;
- сережки з золота.
Сума збитків власниці пакета склала понад 260 тис. гривень, встановили слідчі.
На суді обвинувачена розповіла, що чужі гроші витратила, а золото й документи повернула власниці, коли до неї прийшла поліція.
"Перебуваючи в приміщенні школи, отримала обід, підняла з підлоги свої декілька пакетів та водночас побачила ще один пакет, який їй не належав, й взяла його разом зі своїми пакетами та пішла. На зупинці розкрила пакет та побачила речі, документи, гроші, які вирішила не повертати та поїхала далі по своїх справах", — розповіла в суді обвинувачена.
Свою вину пенсіонерка визнала. Жінку засудили до п'яти років позбавлення волі, але звільнили від відбування покарання терміном на один рік.
Де у Харкові роздають безплатні гарячі обіди для всіх охочих, читайте за посиланням.
