
Фото: Володимир Зеленський
Серед 160 українців, які сьогодні повернулися з російського полону, — п’ятеро жителів Харківської області.
Додому їдуть захисники з Харкова, Ізюма, Берестина, Савинців та Безлюдівки, повідомив начальник ХОВА Олег Синєгубов.
https://www.objectiv.tv/wp-content/uploads/2026/06/TG.mp4
Відео: Володимир Зеленський
Як інформувала МГ «Об’єктив», вдень 26 червня Україна повернула з російського полону 160 військовослужбовців ЗСУ, Державної спеціальної служби транспорту, Нацгвардії та прикордонної служби, які перебували у неволі з 2022 року. Вони захищали Україну у Маріуполі, на «Азовсталі», а також на Донецькому, Луганському, Харківському, Запорізькому, Київському, Чернігівському та Сумському напрямках. Серед визволених — 115 захисників Маріуполя, наймолодшому з них виповнилося 26 років, а найстаршому — 66.
