Завідувачка державної ветклініки у Харкові заробляла на підлеглих

Щомісяця начальниця вимагала платити їй "абонплату".

Завідувачка погрожувала звільнити підлеглу, якщо та не буде платити.

До Комінтернівського районного суду Харкова направили обвинувальний акт щодо завідувачки однієї з дільничих лікарень ветеринарної медицини, яка вимагала та отримувала від лаборантки гроші. Про це повідомили у Харківській обласній прокуратурі.

Як установило слідство, у лютому 2022 року завідувачка сказала лікарю-лаборанту, що вона повинна щомісячно платити їй 3000 гривень. Гроші нібито потрібні для «вищого керівництва». У разі відмови погрожувала перешкоджати роботі лаборантки та звільнити її.

Лаборантка погодилася й платила з травня по вересень минулого року по 3000 гривень, однак у жовтні завідувачка почала вимагати 4000 гривень на місяць. Усього підлегла сплатила 16 000 гривень.

«При цьому вона взагалі не мала права на звільнення з посад підлеглих працівників і не мала наміру передавати будь-кому з керівництва грошові кошти», — зазначили в прокуратурі.

У жовтні 2022 року завідувачку затримали, коли вона мала отримати чергову суму грошей.

Обвинувальний акт щодо завідувачки склали за ч. 1 ст. 190, ч. 4 ст. 27, ч. 2 ст. 15 та ч. 3 ст. 369 (шахрайство та підбурювання до закінченого замаху на надання службовій особі, яка займає відповідальне становище, неправомірної вигоди) Кримінального кодексу України.

Як писав KharkovNEWS.info, двоє харків’ян вимагали гроші з обвинуваченого. Вони представилися співробітниками СБУ та заявили, що можуть домовитися із суддею Київського районного суду Харкова про призначення обвинуваченому покарання, не пов’язаного з позбавленням волі.

Джерело

Новости Харькова