За останній тиждень року в Харкові народилося найбільше дітей із початку війни

Серед новонароджених є двійня.

За час війни у Харкові на світ з’явилися 1445 дітей.

За останній тиждень, із 22 по 28 грудня, у Харкові народилося 46 дітей, зокрема одна двійня. Хлопчиків виявилося більше, ніж дівчаток. Про це повідомили у Харківській міській раді з посиланням на департамент охорони здоров’я.

«Серед новонароджених — 24 хлопчики та 23 дівчинки, у тому числі одна двійня — дві дівчинки. Загалом із початку війни у Харкові народилося 1445 дітей», — розповіли у департаменті охорони здоров’я.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: За час війни окупанти депортували до Росії 179 дітей із Харківської області

Зазначимо, 46 новонароджених за останній тиждень — це найбільший показник із початку війни. До цього найбільшу кількість новонароджених у Харкові фіксували з 20 по 26 жовтня, тоді народилося 43 дитини.

Раніше Харківська міська рада повідомляла про новонароджених дітей щодня, але під час війни інформацію надають щонеділі. Останній раз такий щоденний звіт був 24 лютого, у день, коли розпочалася війна. Тоді за один день народилося більше дітей, аніж зараз за тиждень.

«45 дітей народилося в Харкові у четвер, 24 лютого: 22 хлопчики та 23 дівчинки, у тому числі дві двійні – дві дівчинки та хлопчик і дівчинка», — розповідали 24 лютого у Харківській міськраді.

Як писав KharkovNEWS.info, волонтери збирають гроші на теплі речі для дітей з прифронтових районів Харківської області. Потрібно зібрати 4 100 000 гривень.

Джерело

Новости Харькова