За час деокупації в лікарню Ізюма звернулися понад 30 людей із вибуховими травмами 

Серед постраждалих є двоє дітей.

Десятьом пораненим не вдалося зберегти кінцівки.

Із початку деокупації міста Ізюм до Центральної міської лікарні Піщанської Богоматері звернулися 36 людей із вибуховими травмами, серед них двоє дітей. Про це повідомили в Ізюмській міській раді з посиланням на адміністрацію лікарні Піщанської Богоматері.

«На жаль, 10-ти травмованим особам не вдалось зберегти нижні кінцівки, і тому ці люди назавжди залишаться з каліцтвами та сумними спогадами про «російський мир», — розповіли в лікарні.

Як зазначили у Центральній міській лікарні Піщанської Богоматері, після звільнення на території Ізюма залишилося багато вибухонебезпечних предметів від російських окупантів. Мешканці міста продовжують звертатися з мінно-вибуховими травмами.

Жителям Ізюма нагадали, що вибухонебезпечні предмети, зокрема, можуть бути в лісі, полі, на городах і вулицях.

«Будьте уважні та слідкуйте за дітьми, які за своєю природною цікавістю ставлять небезпечні експерименти: підкладають боєприпаси в багаття, випробовують їх на міць ударами, намагаються розібрати, приносять додому та у двір», — звернулися в адміністрації лікарні до мешканців.

Як писав KharkovNEWS.info, у деокупованому місті Балаклія 58-річна жінка наступила на вибухонебезпечний предмет. Вона отримала вибухову травму, перебувала у середньому стані.

Джерело

Новости Харькова