Уночі в місті на Харківщині зупинилася найбільша котельня

Аварійна зупинка сталася в Лозовій.

Розмерзання мереж вдалося уникнути.

Уночі 19 грудня у Лозовій зупинилася найбільша котельня по вулиці Свободи. Станом на ранок котельня запущена. Аварійна зупинка могла статися через перепади в мережі електропостачання.

«Проблеми виникли о 2:30. О 3:00 ремонті бригади працювали на ліквідації. О 7-й ранку котельню запустили. Зараз стабілізують тиск. Розмерзанню мереж вдалося запобігти. Аварію могли спричинити стрибки напруги через аварійні відключення», — пояснили у міськраді.

Як зазначили у Лозівській міськраді, тепер Лозова краще готова до відключень світла, оскільки громада отримала 18 грудня два генератори для тепло- та водопостачання. Потужність кожного складає 100 кВт. При відключенні електрики воду у Лозовій зможуть подавати мешканцям погодинно.

«КП «Теплоенерго» заживить одну з котелень. Загалом їх 17. Дефіцит генераторів стане меншим, — розповіли у міськраді. — КП «Лозоваводосервіс» установить генератор на КНС-4. Туди надходять стоки з мікрорайонів».

Фото: Лозівська міськрадаФото: Лозівська міськрадаФото: Лозівська міськрада

Як писав KharkovNEWS.info, наприкінці листопада у Лозовій знеструмленими залишилися вісім котелень. Ще чотири котельні були без електропостачання у старостинських округах. 

13 грудня депутати Лозівської міської ради ухвалили рішення про виділення 10 мільйонів гривень на закупівлю генераторів для підприємств, які забезпечують мешканців теплом і водою.

Джерело

Новости Харькова