У Великому Бурлуці стерилізують усіх бездомних собак

До селища приїдуть ветеринари з Харкова.

Мешканців Великого Бурлука просять взяти до себе додому стерилізованих безпритульних собак.

У Великобурлуцькій громаді Харківської області стало більше безпритульних тварин. Їх покинули мешканці, які евакуювалися через війну. Тварин потрібно стерилізувати. Про це повідомили на офіційній сторінці Великобурлуцької територіальної громади у Facebook.

«У населених пунктах Великобурлуцької громади під час окупації російськими загарбниками та за період після звільнення також значно збільшилася кількість безпритульних тварин. Аби якось вижити, вони збираються у зграї. Просто годувати їх — це дуже мало. Це призведе до того, що на вулицях тварин буде все більше. Одним зі способів контролю чисельності безпритульних тварин є їх стерилізація. І це гуманна альтернатива приспанню», — пояснили у громаді.

23 січня до селища Великий Бурлук приїдуть ветеринарні лікарі пересувної клініки «Звірополюс» із Харкова. Вони безкоштовно стерилізують безпритульних собак. Ветеринарам нададуть приміщення для операцій та приміщення, де собаки перебуватимуть деякий час після операції.

Однак ці собаки не мають дому й вимушені виживати на вулиці. Тому мешканців громади просять взяти тварин у свої родини після того, як їх стерилізують.

«Шановні великобурлучани! Якщо у цей важкий час війни ваші серця не загрубіли, ви не байдужі до долі безпритульних тварин і хочете мати вірного друга на все життя, знайдіть можливість врятувати пухнастика. Візьміть, будь ласка, бодай одну тваринку собі. Вони віддячать вам своєю відданістю і любов’ю», — звернулися у Великобурлуцькій громаді.

Як писав KharkovNEWS.info, у 2022 році на Харківщині зареєстровано п’ять випадків сказу тварин (чотири випадки серед котів і один — у собаки). Містян просять щепити тварин від сказу.

Джерело

Новости Харькова