У понад 100 сіл на Харківщині ще не приносять пенсії

До деяких населених пунктів не можуть гроші через замінування.

Пенсії видають у 81% звільнених населених пунктів Харківщини.

Стаціонарні та пересувні відділення «Укрпошти» запрацювали у 462 із 568 деокупованих населених пунктів регіону. Про це повідомили у Харківській обласній військовій адміністрації з посиланням на директора харківської дирекції акціонерного товариства «Укрпошта» Юрія Савченка.

Стаціонарні відділення відкрилися уже в 336 населених пунктах, ще у 126 співробітники «Укрпошти» дістаються завдяки пересувним відділенням. До деяких населених пунктів «Укрпошта» не може дістатися, оскільки території заміновані. Серед таких є села, де налічується до семи домоволодінь.

За інформацією Савченка, потреба на пенсійні виплати на Харківщині на грудень склала 3,7 мільярда гривень, у тому числі 0,7 мільярда — на деокупованих територіях. Мешканцям, які не отримували виплати тривалий час через окупацію, включать кошти у додаткові відомості. У листопаді так нарахували пенсії понад 7000 мешканцям, у грудні буде понад 1000 одержувачів.

«Додатковими відомостями у листопаді всього було нараховано виплати 7725 одержувачам пенсій, з них 7532 — по Ізюмському, Харківському, Куп’янському та Чугуївському районах. У грудні додатковими відомостями нараховано 1143 одержувачам пенсій, зокрема 896 – по Куп’янському та Чугуївському районах», — розповів начальник Головного управління Пенсійного фонду у Харківській області Віктор Ачкасов.

Як писав KharkovNEWS.info, 26 листопада відкрилося ще одне відділення «Укрпошти» у деокупованому Вовчанську. Воно знаходиться по вулиці Соборна, 88. Жителі міста можуть отримати там пенсії.

Джерело

Новости Харькова