У місті на Харківщині вирішили не відмовлятися від ялинки

Рішення про встановлення новорічного дерева ухвалили у Чугуєві.

Підсвічувати бік вулиці, де встановлять новорічні атрибути, не будуть.

У місті Чугуєві вирішили встановити новорічну ялинку. Вона стоятиме, як і в попередні роки, на центральній площі. Кошти на встановлення ялинки та інших новорічних прикрас витрачати з бюджету не будуть — використають усі ті прикраси, що залишилися з минулих років. Серед новорічних атрибутів, які встановлять, будуть шари, що світяться, та фотозони. Про це повідомила мер Чугуєва Галина Мінаєва.

«Сьогодні, коли йде мова саме про новорічні свята, я вважаю, що ми маємо це зробити. Життя продовжується, воно не зупиняється. І саме на підготовку до новорічних свят ми не витрачаємо жодної бюджетної копійки. Все, що було у нас у минулі роки, ми плануємо все це встановити і цього року. Буде встановлена ялинка на площі, будуть установлені фотозони — ті, які раніше були. Будуть установлені шари, які світяться, ялинки, будуть прикрашені деякі вулиці, наприклад, бульвар Комарова, який раніше у нас так висвітлювався. Тобто я вважаю, що це потрібно роботи. І знов повторюю, що на це не будуть витрачатися… Не будуть якісь додаткові витрати чи якісь додаткові придбання — все так, як і було раніше», — сказала Галина Мінаєва.

У якому режимі працюватиме ялинка, визначать пізніше, але це буде «у розумних межах».

Ялинку у Чугуєві вирішили встановити, аби створити мешканцям гарний настрій, каже Галина Мінаєва. Вона нагадала про Великдень — коли, попри сильні обстріли, мешканці Чугуєва вийшли на бульвар Комарова, аби освятити пасхальні кошики. Також мер навела приклад українських захисників, які на передовій не відмовилися від ялинки.

«Я пам’ятаю ще 14-й рік, коли ми їздили на передову взимку. І хлопці, які воювали буквально на самій передовій, і у тих приміщеннях, де вони знаходилися, вони були напівзруйновані, але був атрибут новорічних свят. Це була ялинка. І це якось по-особливому підбадьорює і надає наснаги. Тому я вважаю, що це буде вірно. Особливо для наших діточок, які на сьогоднішній день живуть у нашій громаді», — сказала Галина Мінаєва.

Як писав UA-NEWS.in.ua, у Харкові встановлювати ялинку цього разу не будуть. Таке ж рішення ухвалили у Дніпрі. В Києві вирішили, що ялинка повинна бути.

У місті Первомайський та Нововодолазькій громаді Харківської області запустили опитування, аби з’ясувати думку мешканців щодо ялинки під час війни.

Джерело

Новости Харькова