У кого замовити автоперевезення вантажу та отримати якісний комплекс послуг

Перевізників в Україні багато. Компанії пропонують допомогу з автоперевезення вантажу не тільки по областях нашої країни, а й по містах ЄС. Але у більшості є тільки частковий пакет послуг, якого інколи не вистачає для того, щоб повністю відсторонитися від питань переміщення свого товару. Рішення надає невелика кількість перевізників. І один з них – Неоліт Логистикс. Під цією назвою працює група компаній, а не одна.

Замовити послуги з перевезення можна будь-якої складності. Якщо перейти за посиланням https://neolit.ua/ua/trucking/vehicle, то можна вивчити інформацію про всі можливості групи Neolit logistics. А перелік доволі цікавий:

  • надання транспорту будь-якого виду;
  • взяття на себе бюрократичних питань з оформлення документації;
  • проходження митниці з урахуванням обов’язкових платежів.

І це лише коротенько про Неоліт, щоб зрозуміти, з чим можна звернутися. Важливо ж те, що які б послуги не надавалися, вони робляться професійно. В логістичній групі компаній працюють фахівці не тільки безпосередньо з логістики, але й з юриспруденції, бухгалтерії, експедирування. Також працюють митні консультанти.

З якими потребами можна звернутися до Неоліт Логистикс

Група компаній готова до роботи з вантажем будь-якого характеру. Для цього є власний автопарк, а також машини партнерів. Завдяки цьому можна звернутися за перевезенням:

  • небезпечних сполук;
  • рідини;
  • габаритних вантажів;
  • сипучки;
  • дуже важкої продукції

Тобто транспорт є з можливістю везти від 1,2 т до 60 т. І його багато, щоб кожен, хто звернеться, міг отримати якісні послуги.

Ще один пункт Неоліт, який заохочує звернутися – контроль. Для цього на кожній машині встановлений GPS. Завдяки цьому, замовник може бачити, де його продукція, та гарантувати своїм партнерам терміни її надходження.

Для тих, хто стає постійним клієнтом, Neolit logistics може надати кредит зі сплати послуг. За якими саме умовами – це обговорюється в індивідуальному порядку. Але в будь-якому разі, вони подобаються всім замовникам. Це видно з відгуків на сайті, а також з переліку великих компаній, які стали постійно користуватися послугами групи Неоліт.

Щоб стати одним з задоволених клієнтів, достатньо звернутися з запитом до консультанта та описати свої потреби. Можна гарантувати, що відмови не буде – Неоліт Логистикс візьметься за справу перевезення будь-якого вантажу та на будь-яку відстань. При цьому надасть свого експедитора та забезпечить умови, відповідні до виду продукції.

Джерело

Новости Харькова