У Харкові збирають підписи за збереження Саржиного Яру

Біля рекреаційної зони збирались будувати багатофункціональний центр.

У Саржиному Яру збиратимуть підписи за збереження зеленої зони.

Активісти на чолі з архітекторкою та авторкою реконструкції Саржиного Яру Ольгою Клейтман збирають підписи під зверненням до депутатів Харківської міської ради, в якому вони просять повернути земельну ділянку по проспекту Науки до складу водно-пейзажного парку «Саржин Яр».

Уже зібрано 200 підписів, для того, щоб звернення розглянули в міськраді, треба не менше 1000. Сьогодні, 22 серпня, під листом можна буде підписатися безпосередньо у Саржиному Яру. Активісти чекатимуть з 18:00 до 20:00 на місці ділянки (вхід в парк з боку Дому проєктів, сходами ліворуч і вниз). 

Збір підписів триває. Фото: Ольга Клейтман

Ділянка площею 1,7 га до 2007 була частиною паркової зони, але потім у міськраді змінили її цільове призначення. 11 серпня «Харківзеленбуд» провів аукціон на розробку проєктної документації для побудови на цьому місці багатофункціонального центру з офісами та бомбосховищами.

Перспектива забудови зеленої зони обурила харків’ян, вони провели на цьому місці пікнік протесту, після чого «Харківзеленбуд» скасував аукціон, але невдовзі буде проведено новий тендер.

Джерело

Новости Харькова