У Харкові відновили водопостачання, але просять зробити запаси води

На відновлення знадобилося менше доби.

Менше доби знадобилося харківським комунальникам на відновлення послуг після масштабної ракетної атаки.

Вода в домівках містян почала з’являтися увечері 16 грудня, за шість годин після удару. Уже на ранок 17 грудня в усіх багатоповерхівках відновили водопостачання. Але усіх харків’ян просять зробити мінімальний запас води.

«Ми ретельно аналізуємо стан справ та оперативно вживаємо всіх необхідних дій, щоб ситуація з водопостачанням та водовідведенням у місті за жодних обставин не виходила з-під контролю. На завершення ще раз нагадаю харків’янам про необхідність завжди мати запас води на випадок виникнення екстрених ситуацій», — повідомив директор Комплексу «Харківводопостачання» КП «Харківводоканал» Владлен Волков.

Аварійні бригади продовжують ремонт на міських трубопроводах холодного водопостачання. Вчора вони ліквідували 13 пошкоджень на водоводах, а сьогодні усувають 16 аварійних ситуацій.

Інформацію про аварійні ситуації можна надати за телефоном: 15-33.

Як писав KharkovNEWS.info, 16 грудня Росія здійснила дев’яту атаку по інфраструктурі України. Було запущено близько 90 ракет, більшу частину з яких ППО України знищили. По Харківській області завдали удар десятьма ракетами, вісім із них влучили в об’єкти в Харкові та Чугуївському районі. Уся Харківщина залишилася без світла, а це близько 1,3 мільйона абонентів. Увечері 16 грудня енергетикам вдалося заживити Харків, на ранок 17 грудня вся Харківська область була зі світлом.   

Джерело

Новости Харькова