У Харкові відкрили координаційний офіс ООН

До Офісу можуть звертатися тільки волонтери та організації.

Офіс Управління ООН координуватиме допомогу людям, які постраждали внаслідок російської війни.

21 грудня у Харкові відкрили офіс Управління ООН з координації гуманітарних справ. Про це повідомив голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.

«Відкриття цього офісу зробить нашу співпрацю з міжнародними гуманітарними організаціями ще більш ефективною. Це стосується і питань охорони здоров’я, і освіти, і допомоги дітям, малозабезпеченим сім’ям та тим, хто постраждав внаслідок обстрілів або втратив житло», — розповів Олег Синєгубов.

Представництво Управління ООН з координації гуманітарних справ працює у Харкові з початку грудня, сьогодні був відкритий офіс. Найближчим часом запрацює угода між департаментом соціального захисту населення ХОВА та Всесвітньою продовольчою програмою ООН про надання грошової допомоги постраждалим мешканцям та інші гуманітарні програми.

Як пояснили KharkovNEWS.info у пресслужбі Харківської обласної військової адміністрації, жителі Харківщини не можуть напряму звернутися в офіс Управління ООН. Це мають робити волонтерські або інші організації, які безпосередньо надають допомогу людям. Це одяг, продукти, будівельні матеріаи, устаткування.

Нагадаємо, з 17 грудня пункти реєстрації благодійного фонду «Право на захист» на грошову допомогу від агентства ООН у справах біженців (УВКБ ООН) припинили роботу. Тим, хто пройшов реєстрацію, виплати будуть продовжувати надходити. Про старт програми у 2023 році повідомлять додатково.

Джерело

Новости Харькова