У Харкові стало більше ялинкових базарів

Продаж ялинок розпочали ще у двох районах міста.

Відкрилися ще одинадцять ялинкових базарів.

Наразі у Харкові зареєстровано 33 майданчики з продажу ялинок —  у Шевченківському, Слобідському, Немишлянському, Салтівському, Основ’янському, Холодногірському та Індустріальному районах. Про це повідомили у Харківській міській раді.

Крім того, ялинки продають на деяких ринках. Зокрема, це Сумський, Новосалтівський, Кінний ринок, «Промінь».

Ціни на новорічні дерева на ялинковому базарі складають у середньому від 200 гривень до 1500 гривень в залежності від розміру. Можна також придбати невеликі композиції з гілок на підставці, їхня ціна стартує від 150 гривень.

У гіпермаркетах Харкова продають штучні ялинки. Вартість на них залежить від розміру, виду та країни-виробника. Приміром, зелену ялинку висотою 120 сантиметрів можна придбати за 1500 гривень, європейську засніжену зелену ялинку заввишки 190 сантиметрів — за 2100 гривень. Зелена смерека висотою 210 сантиметрів коштуватиме 5350 гривень.

Як писав KharkovNEWS.info, цьогоріч новорічні ялинки продаватимуть лише два лісові господарства Харківської області — Чугуєво-Бабчанський і Гутянський. Заготувати планують близько 4000 ялинок. Минулого року продали  9130 ялинок.

Джерело

Новости Харькова