У Харкові скасовують автобусний маршрут

Не курсуватимуть автобуси №266.

Автобуси №266 скасовують через відновлення трамвайного маршруту.

Із суботи 25 лютого у Харкові припинить працювати автобусний маршрут №266. Це пов’язано з відновленням трамвайних маршрутів №16 та 16А, а також подовженням трамвайного маршруту №27 до розворотного кола «Салтівське», — розповіли у Харківській міській раді з посиланням на департамент інфраструктури.

Нагадаємо, автобуси №266е курсували від станції «Льва Толстого», проходили через проспект Тракторобудівників, вулицю Героїв Праці та прибували на автостанцію «Героїв Праці».

Як писав KharkovNEWS.info, відновлювати пошкоджені через обстріли трамвайні лінії на Північній Салтівці розпочали 2 січня. Зокрема, там був пошкоджений контактний дріт, кабельні лінії та приміщення тягових підстанцій.

Комунальники замінили майже вісім кілометрів контактного проводу. Роботи з відновлення контактних і кабельних мереж по проспекту Тракторобудівників і вулиці Героїв Праці завершили, трамвайний рух відновили 24 лютого.

Тепер на Північній Салтівці курсують трамваї №16 («Розворотне коле «Салтівське» — вулиця Шевченка — розворотне коло «Салтівське») і №16А («Розворотне коле «Салтівська» — вулиця Академіка Павлова — розворотне коле «Салтівське»). Трамвайний маршрут №27 продовжили, №28 — скасували.

Джерело

Новости Харькова