У Харкові погіршується погода: водіів просять утриматись від поїздок

На зміну дощу прийдуть сильні снігопади.

У Харківській області прогнозують погіршення погодних умов.

13 грудня вдень на Харківщині почнеться сильний снігопад із південно-західного боку, зі східного боку прогнозують дощ. Температура повітря складатиме від +4 до -3 градусів. Наступного дня прогнозують ожеледицю. Про це повідомили у Службі автомобільних доріг у Харківській області з посиланням на прогнози синоптиків.

«На території області сильний снігопад постійно буде змінюватися дощем. На ранок 14 грудня очікується ожеледиця, температура буде коливатися від -1°С до -5°С», — розповіли у Службі автодоріг.

Через ожеледицю на дорогах може бути небезпечно. Тому Служба автодоріг радить водіям не їхати у дальні поїздки. Дізнатися інформацію про стан проїзду на автодорогах та звернутися по допомогу можна в контакт-центрі «Укравтодору» за номером телефону: +38 067 400 60 80.

«Погодні умови можуть призвести до ускладнення дорожнього руху на окремих ділянках доріг і вулиць. Служба автомобільних доріг у Харківській області радить утриматись від поїздок на далекі дистанції, бути пильними на дорогах та дотримуватися правил дорожнього руху», — зазначили у Службі автодоріг.

Як писав KharkovNEWS.info, минулого тижня у Харківській області оголошували I (жовтий) рівень небезпеки. Причиною став туман та опади.

Джерело

Новости Харькова