У харківському суді обрали голову

Таємне голосування відбулося у Харківському апеляційному суді.

Олена Грошева стала головою суду вдруге.

У середу 19 квітня у Харківському апеляційному суді пройшли загальні збори суддів, на яких обрали голову цього суду. Нею стала Олена Грошева. Про це повідомили на офіційній сторінці Харківського апеляційного суду у Facebook.

«Колектив суддів під час зборів одностайно шляхом таємного голосування обрав головою суду Олену Грошеву», — розповіли в суді.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Голові суду на Харківщині за держзраду загрожує довічне ув’язнення

Олена Грошева розпочала кар’єру судді у 1993 році, працювала суддею в Орджонікідзевському райсуді Харкова. У суді апеляційної інстанції — з 2002 року. На керівних посадах працює з 2011 року. Має 30 років суддівського стажу, науковий ступінь кандидата юридичних наук. Головою суду стає вдруге.

Нагадаємо, 8 лютого 2020 року у віці 64 років померла голова Харківського апеляційного суду Антоніна Колтунова. Після цього у суді намагалися обрати нову голову у 28 лютого та 3 квітня, однак спочатку жоден із кандидатів не набрав необхідної кількості голосів, потім не з’явився один із кандидатів. Обрали голову Харківського апеляційного суду 29 квітня 2020 року. Тоді суд очолила Олена Грошева.

У своїй декларації, опублікованій у 2019 році, Олена Грошева вказувала квартиру у Харкові, землю у селі Вовчанського району, незавершене будівництво будинку у Бугаївці (Вовчанський район), дві автівки — Lexus LX470 2004 року випуску за 239 000 гривень та Hyundai Accent RBk 2018 року випуску за 405 000 гривень.

Джерело

Новости Харькова