У Харківській області ввели аварійні відключення світла

Погодинні відключення також діють.

Причиною введення аварійних відключень стало зниження температури повітря.

Із 7:00 11 січня у Харківській області ввели аварійні відключення електроенергії. Окрім аварійних, продовжує діяти графік погодинних відключень. Про це повідомив KharkovNEWS.info начальник управління інформаційної політики та роботи зі споживачами «Харківобленерго» Володимир Скічко.

«У нас уведені спеціальні графіки аварійних відключень. Наразі вони продовжують діяти. Дуже низька температура, через це зросло споживання електричної енергії. Тому є у нас обмеження. Погодинні також діють», — пояснив Володимир Скічко.

За інформацією національної енергетичної компанії «Укренерго», критично перевищеними виявилися ліміти споживання електрики у Харківській та Дніпропетровській областях. На Дніпропетровщині також застосовані аварійні відключення з 7:00 11 січня.

Суттєве зниження температури зафіксовано сьогодні на сході та в центрі України. У деяких областях України через поривчастий вітер пошкоджені електромережі, наразі проводяться ремонтні роботи. В енергосистемі зріс дефіцит потужності. Аварійні відключення потрібні для того, щоб зберегти стабільну роботу енергосистеми.

В «Укренерго» просять жителів розумно споживати електроенергію та користуватися енергоємними приладами почергово.

«Це дозволяє знизити навантаження на енергосистему та зменшити необхідність застосування обмежень», — пояснили в національній енергетичній компанії.

Як писав KharkovNEWS.info, із 9 по 15 січня у Харківській області діє новий графік погодинних відключень. У графіку є 12 черг, кожну відключають від електропостачання на три години.

Джерело

Новости Харькова