У Харків привезли бронежилети для дітей

Їх будуть використовувати під час евакуації.

Волонтери привезли до Харкова 20 дитячих бронежилетів.

Їх будуть використовувати під час евакуації дітей з небезпечних зон. Бронежилети є у трьох різних розмірах і розраховані для дітей віком від 4 до 14 років. Найменший важить 2 кг. Усі вони мають прозору нагрудну кишеню, куди можна вставити листок з іменем дитини та номером телефону батьків на той випадок, якщо хлопчик чи дівчинка загубиться.

«Є також евакуаційна петля, за яку волонтер або співробітник ДСНС може тримати дитину, щоб вона нікуди не побігла, щоб контролювати її під час посадки», — розповіла волонтерка Наталія Попова.

Ці бронежилети розробили конструктори Харківського заводу засобів індивідуального захисту, який під час війни евакуювався до Львова. Усього планують виготовити 500 евакуаційних комплектів. Їх шиють за підтримки Львівського оборонного кластера, фонду RDI та посольства України в Японії.

Бронежилети для медиків. Фото: Сергій Козлов/KharkovNEWS.info

Крім того, до Харкова привезли ще 100 полегшених бронежилетів для працівників екстреної медичної допомоги, що їздять на виклики до громад на північному сході області, які постійно знаходяться під ворожими обстрілами. 

View this post on Instagram

A post shared by Nataliia Popova (@nataliiapopova)

Джерело

Новости Харькова