У Донецькій області загинув захисник із Лозівської громади

Олексій Лукомський отримав смертельне поранення біля Слов'янська.

Олексій Лукомський служив в АТО, під час повномасштабного вторгнення знову став на захист України.

2 березня біля міста Слов’янськ у Донецькій області загинув військовий із міста Лозова Олексій Лукомський. Про це повідомили у Лозівській міській раді.

Олексій Лукомський захоплювався приготуванням їжі. Вступив у Лозівське професійно-технічне училище, отримав спеціальність — кухар-кондитер.

«Там його запам’ятали як порядну людину з великим серцем та залізною витримкою, бо які життєві негаразди не спіткали б, Олексій завжди залишався порядною і чесною людиною», — розповіли у Лозівській міськраді.

Після училища Олексій Лукомський улаштувався на Лозівський ковальсько-механічний завод, працював чистильником металу. Потім був барменом.

У 20 років одружився. Був двічі одружений. У першому шлюбі у нього народилися двоє синів, у другому — дві доньки, найменшій — півтора року.

Олексій Лукомський брав участь в АТО. Після початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну став долучився до захисників. Спочатку він пішов до територіальної оборони, потім долучився до Збройних сил України. Захисника згадують як людину слова та обов’язку, завжди веселу, добру та щедру людину.

«Сумлінно виконував завдання, поставлені командуванням. Гнав окупантів з рідної України. 2 березня Олексій загинув під Слов’янськом. На жаль, серце справжнього патріота, сина, брата, чоловіка та батька зупинилося назавжди», — зазначили у Лозівській міськраді.

Олексій Лукомський. Фото: Лозівська міська рада

Як писав KharkovNEWS.info, біля селища Новоселівське у Сватівському районі Луганської області загинув військовий із Нововодолазької громади Михайло Ткаченко. Йому було 46 років.

Отключить проверкуПремиальные предложения

Джерело

Новости Харькова