У центрі Харкова продовжують розбирати завали на місці ракетного удару

Російська ракета зруйнувала дах і перекриття в будинку на Мироносицькій.

Тіло жінки поки не можуть вилучити через небезпеку обвалення конструкцій будинку.

Рятувальники продовжують проводити пошукові роботи у чотириповерховому будинку по вулиці Мироносицькій, куди влучила російська ракета. Пошук тіла загиблої жінки триває. Підрозділи ДСНС розбирають завали верхніх поверхів. Про це повідомили у ГУ Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області.

«Зараз проводяться розбори з верхніх поверхів, так як тіло загиблої ще не вилучили, тому що є небезпека обрушення конструкцій будівельних. Зараз проводяться роботи зі зняття, розбору верхніх поверхів, чердачного приміщення, верхніх перекриттів для того, щоб можна було вилучити загиблу із завалів, тобто жінка знаходилася саме в епіцентрі, в тій кімнаті, куди влучила ракета», — пояснив заступник начальника Головного управління з реагування на надзвичайні ситуації ГУ ДСНС у Харківській області Анатолій Торяник.

У роботах задіяні 17 співробітників ДСНС, залучено сім одиниць пожежно-рятувальної техніки. Демонтаж аварійних конструкцій є першочерговою задачею.

«Роботи не будуть зупинятися, будуть проводитися постійно. Ми будемо робити все можливе для того, щоб вилучити тіло. Роботи будуть проводитися по зачищенню всієї території, й в подальшому експерти будуть визначати можливість відбудови цього будинку», — розповів Анатолій Торяник.

Як писав KharkovNEWS.info, близько 23:00 29 січня російські окупанти запустили по Харкову ракету С-300. Ракета влучила у чотириповерховий житловий будинок у центрі міста (Київський район). Загинула 85-річна жінка, постраждали троє людей.

Голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов зазначив, що проживати у цьому будинку не можна. Найближчим часом проведуть експертизу стану будівлі та ухвалять рішення щодо можливості її відновлення або знесення. 

Джерело

Новости Харькова