За інформацією: Суспільне Харків.

Автозаправка. Pixabay
У Богодухівській громаді на Харківщині після серії російських ударів протягом останніх трьох днів пошкоджені або зруйновані всі автозаправні станції. Комунальні підприємства та об’єкти критичної інфраструктури наразі працюють на заздалегідь створених запасах пального.
Про це розповів Суспільне Харків міський голова Володимир Бєлий.
"Всі АЗС пошкоджені або зруйновані. Було вже таке, мабуть, пару місяців тому, що жодна АЗС (не працювала — ред.), теж всі були пошкоджені. Деякі з них відновили роботу і знову це були повторні прильоти за оці останні три дні — субота, неділя і сьогодні. І всіх виключили, скажімо так", — говорить Бєлий.
За його словами, наразі працюють на запасах пального.
"Який же добрий господар не робить запаси. Нам належно всіх по нормативах мати запас. Я маю на увазі комунальні підприємства, критична інфраструктура — у всіх є запас десь там на тиждень. Люди, я думаю, запаслись", — каже міський голова.
