Волонтери збирають гроші на теплі речі для дітей з прифронтових районів Харківської області

"Клуб Добродіїв" планує зігріти 2000 дітей.

Волонтери з благодійного фонду «Клуб Добродіїв» планують закупити спальники, грілки та шапки для дітей прифронтових районів Харківської та Запорізької областей.

Потрібно зібрати 4 100 000 гривень на закупівлю теплих речей, які фонд передасть родинам із дітьми у прифронтових населених пунктах. Комплект складається зі спальника, грілки у теплому чохлі та шапки. Ці речі стануть у нагоді в прифронтових містах та селах, де часто немає електрики та опалення. Там діти часто змушені проводити час та навіть ночувати в холодних підвалах та укриттях. Теплі речі стануть у нагоді і під час евакуації.

«Для родин ВПО та тих, хто з різних причин не може виїхати з Харківської та Запорізької областей, тепло — це необхідність. Втім, проєкт “Зігрівай” не лише про потребу в теплих речах, це також про підтримку дитячої сміливості, волі та бажання жити», — каже засновниця «Клубу Добродіїв» Марія Артеменко.

Щоб взяти участь у проєкті, потрібно зайти на сайт та придбати спальний мішок (1300 грн), шапку (250 грн), грілку (500 грн) або увесь комплект разом (2050 грн). 

Усього волонтери планують придбати 2000 теплих комплектів.

Як писав KharkovNEWS.info, у Харків привезли бронежилети для дітей різного віку, які захистять їх під час евакуації з небезпечних населених пунктів біля лінії фронту. 

Джерело

Новости Харькова