Високоякісні пластикові вікна від компанії «Стандарт Вікна»

Компанія «Стандарт Вікна» працює на ринку металопластикових віконних конструкцій вже понад 15 років. За цей час вона заробила відмінну репутацію, оскільки в роботі використовує лише перевірені матеріали та продукцію від знаних світових виробників, а з поставленими завданнями справляється швидко та з гарантією якості. Наразі компанія пропонує широкий асортимент пластикових вікон, які відрізняються конструктивними особливостями та ціною. Завдяки цьому кожен замовник має можливість підібрати саме ту модель, яка повністю відповідатиме його вимогам щодо якості, зовнішнього вигляду, експлуатаційних параметрів та вартості.

Які вікна можна замовити

На сайті компанії можна ознайомитися з усією різноманітністю доступних віконних конструкцій. Це такі варіанти:

 • Глухі віконні стулки. Такі моделі рам підходять для встановлення в невеликих приміщеннях – наприклад, у ванних кімнатах, коморах, гардеробних і т. п. Вони також можуть стати доповненням великих балконних блоків і не тільки. Особливість глухих стулок полягає в тому, що вони не мають механізму відкриття.
 • Одностулкові поворотно-відкидні варіанти. Такі віконні конструкції мають функцію відкривання, але складаються лише з однієї стулки. Моделі оптимальні для житлових кімнат з невеликою площею, але частіше вони виступають елементами складніших конструкцій.
 • Багатостулкові поворотно-відкидні. Ці варіанти можуть включати дві й більше стулок. Підходять для великих кімнат – вітальні, спальні тощо. Часто подібні вироби доповнюються однією або кількома глухими стулками.
 • Т-подібні віконні конструкції. У цих моделей, крім стандартних стулок, є також додатковий горизонтальний елемент у верхній частині. Такі вікна мають стильний дизайн, вони більше підходять для високих вікон.
 • Складні балконні конструкції. Такі моделі можуть мати П- та Г-подібну форму. Вони включають як поворотно-відкидні, так і глухі стулки. Доступні також внутрішні балконні блоки із дверима.
 • Докладніше із доступними варіантами та їх особливостями можна ознайомитись у каталозі компанії.

  Варіанти склопакетів

  При виборі металопластикових вікон важливо звернути увагу на тип склопакета. Найбільш бюджетний варіант – однокамерне вікно. Коштує воно недорого, але й забезпечити високі тепло- та звукоізоляційні параметри може не завжди. Такі віконні конструкції підходять для встановлення на веранді, в побутових приміщеннях тощо. Подібні вироби можна також встановлювати, якщо в регіоні переважає теплий клімат. Але для суворої зими цей варіант точно не буде слушним.

  Альтернативне рішення – двокамерні склопакети. Завдяки своїй конструкції вони ефективніше утримують тепло, забезпечують високу звукоізоляцію. На них не утворюється конденсат, що виключає можливість появи цвілі в будинку. Якщо замовник хоче придбати віконні конструкції із ще вищими показниками тепло- та звукоізоляції, йому варто звернути увагу на моделі з підвищеною функцією енергозаощадження. Всі ці варіанти доступні на сайті компанії «Стандарт Вікна». Якщо у вас виникли додаткові питання щодо асортименту продукції та послуг компанії, задати їх можна за контактним номером телефону, вказаним на сайті. Не слід забувати про те, що «Стандарт Вікна» регулярно проводить акції, які дозволяють заощадити. Крім того, тут є розстрочка на вигідних умовах.

  Джерело

  Новости Харькова